All Products
Keywords [ servo motor linear actuator ] match 80 Products.
PLC / Manual / Remote Control Linear Electric Cylinder Silver / Black Noise ≤70dB
| Repeatability: | ±0.02mm |
|---|---|
| Ambient Temperature: | 0-50℃ |
| Protection Level: | IP54 |
TJEN095 servo electric cylinder Linear / Foldback Programmable
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
| Speed: | Up To 300mm/s |
Linear / Foldback servo electric cylinder TJER260
| Name: | TJER260 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
TJE040 Linear / Foldback Electric Cylinder TJE 040
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
| Speed: | Up To 300mm/s |
TJER180 Linear / Foldback Electric Cylinder High-performance
| Name: | TJER180 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
TJER380 Linear / Foldback Precision electric cylinder
| Name: | TJER380 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
Small Linear / Foldback Electric Cylinder TJER450
| Name: | TJER450 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
TJEN050 Servo Electric Cylinder Linear / Foldback High-Speed
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
| Speed: | Up To 300mm/s |
TJEN075 High-speed electric cylinder Linear / Foldback Compact
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
| Speed: | Up To 300mm/s |
TJEN110 Linear / Foldback Programmable electric cylinder
| Name: | TJEN110 |
|---|---|
| Color: | Standard:navy Blue&silvery,others Can Be Customized |
| Speed: | Up To 300mm/s |


